خانه » سرگرمی » مطالب جالب خواندنی و دیدنی » شگرد خانم جوان برای درآمد میلیاردی در اینستاگرام
شگرد خانم جوان براي درآمد ميلياردي در اينستاگرام
شگرد خانم جوان براي درآمد ميلياردي در اينستاگرام

شگرد خانم جوان برای درآمد میلیاردی در اینستاگرام

داشتن ۱۳۰ میلیون کاربر فعال در سراسر دنیا یکی از بهترین و قانع کننده ترین دلایل برای کسب درآمد از اینستاگرام است. اینستاگرام تنها یک پلتفرم برای به اشتراک گذاری تصاویر غذا یا مکان هایی که در آنجا بوده ایم نیست. از این پلتفرم می توان برای تبلیغات نیز استفاده کرد که این روزها البته در حال رایج شدن است. اکنون بسیاری از نویسنده های بلاگ، در ازای دریافت مبالغ مختلف، در پست های خود به بررسی یک محصول مرتبط با زمینه محتوایی بلاگ خود می پردازند.

اما اگر کنجکاو شده اید بدانید تا چه میزان می توان از این راه ها کسب درآمد کرد، پیشنهاد می کنیم این مطلب را دنبال کنید! دختری ۲۲ ساله به نام دانیل برنشتاین که صاحب صفحه weworewhat@ در اینستاگرام می باشد، در زمینه سبک شخصی (لباس و …) بلاگ نویسی می کند و براساس گزارشی جدید، قادر است به ازای هر پستی که در اینستاگرام خود منتشر می کند، تا ۱۵ هزار دلار درآمد داشته باشد. اما چطور؟ جواب ساده است، این دختر خانم در تصاویری که منتشر می کند، همواره لباس هایی را می پوشد که شامل مارک های رقیب یکدیگر نباشند! براساس گزارش بازار هارپر، به طور متوسط، اگر شما چندصد تا چندهزار دنبال کننده داشته باشید، می توانید به ازای هر پست درآمدی ۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلاری داشته باشید. اما اگر بتوانید برای خود تا ۶ میلیون دنبال کننده دست و پا کنید، آنوقت قادرید ۲۰ الی ۱۰۰ هزار دلار به ازای هر تصویر منتشر شده درآمد داشته باشید! احتمالاً همه می دانیم که کمپانی های کوچک و بزرگ در سراسر جهان برای تبلیغات از بودجه های تبلیغاتی بهره می برند، اما شاید بد نباشد بدانید در صنعت مد و فشن برندهایی وجود دارند که حاضرند در یک سال بودجه های گزافی مانند ۱ میلیارد دلار را تنها برای پست های اینستاگرام اختصاص دهند!

شگرد خانم جوان برای درآمد میلیاردی در اینستاگرام

شگرد خانم جوان برای درآمد میلیاردی در اینستاگرام

توماس رنکین، مدیرعامل و موسس Dash Hudson، یک پلتفرم که کمک می کند پست های اینستاگرام خود را تجاری کنید، می گوید: این یک تصویر نشریه ای نیست. ما نمی خواهیم که به عنوان یک مجله شناخته شویم. ما تلاش می کنیم یک لحظه ایجاد کنیم.” البته شاید موفقیتی که شما در این شبکه اجتماعی کسب می کنید با این اعداد و ارقام فاصله ی زیادی داشته باشد، اما بدون شک اینستاگرام یک راه مناسب برای کسب درآمد محسوب می شود. البته در ایران هم بهنوش بختیاری با اینستاگرام از همین روش کسب درامد میکنه.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*