خانه » آخرین اخبار » اخبار فرهنگی هنری » اتفاقات جدید در ماه عسل۹۴
اتفاقات جديد در ماه عسل94
اتفاقات جديد در ماه عسل94

اتفاقات جدید در ماه عسل۹۴

اتفاقات جدید در ماه عسل۹۴

مدیر شبکه سه اعلام کرد برنامه تلویزیونی ماه عسل در ماه رمضان امسال با فضایی شاد تر روی آنتن میرود.

غلامرضا میرحسینی گفت: در حال نهایی کردن آیتم های برنامه پرمخاطب ماه عسل هستیم و تا هفته آینده این آیتم ها نهایی می شود.تا به حال جلسات متعددی داشتیم و در آن به ارزیابی ها و چیدمان جدیدی رسیدیم که امیدوارم همچنان به جذب بیشتر مخاطبان کمک کند.

مدیر شبکه سه سیما همچنین توضیح داد: در برخی برنامه هایی که ماه عسل در سال های گذشته داشته، فضای حزن واندوه غالب شده است، امسال تلاش ما این است که این برنامه در لحظات منتهی به افطار غمگین نباشد و قطعا ماه عسل امسال شادتر می شود. طی فرصتی که در اختیار ما بود روی سوژه ها بحث و بررسی صورت گرفت و کار نگارش سوژه ها از هفته آینده آغاز می شود.

میرحسینی گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته پیش بینی ما این است که اواخر خرداد ماه کار پیش تولید و تولید فاز دوم در حاشیه آغاز شود.

اتفاقات جدید در ماه عسل94

اتفاقات جدید در ماه عسل۹۴

ماه عسل نام برنامه ای زنده است که در ماه رمضان هر روز از شبکه ۳ سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شده است. تا پیش از رمضان ۱۳۹۱ تهیه کنندگی و اجرای این برنامه را احسان علیخانی بر دوش داشت حتی سال ۸۷ هم فرزاد حسنی مجری این برنامه بود، اما در سال ۹۱ تهیه کننده این برنامه مجید یوسفی و مجری این برنامه علی ضیا انتخاب شدند. موضوع این برنامه در قالب اجتماعی است. مهمانان این برنامه می تواند از هر قشری باشد از جمله: معلول، شاعر، نخبه و … مجددا در سال ۹۲ اجرای این برنامه به احسان علیخانی سپرده شد و این امر در سال ۹۳ تکرار شد.
این برنامه سعی دارد با تلنگرهایی که از طریق مهمانان مختلف به مخاطب می زند، وجدان- شاید خفته ی- بیننده را بیدار کند. از آنجا که این برنامه در ماه رمضان پخش می شود، این موضوع بیشتر بر مردم تأثیر می گذارد چراکه این ماه را به روزه داری می پردازند و بیش از پیش به خدا و نماز و دیگر عبادات می پردازند.

اتفاقات جدید در ماه عسل۹۴

منبع: نمناک

۲ دیدگاه

  1. ماه عسل بهترین برنامه ی شبکه سه هستش وایشالا اقای علیخانی مجریشه با ارزوی بهترینها برای ایشون

  2. امیداکثرمردم درماه مبارک رمضان به برنامه ماه عسل هستش حالااگریه عده ای ازاقای علیخانی خوششون نمیادیا فکرمیکنن برنامشون بده یاازشتنفردارن میتونن نبینن اخه اسب پیشکشی رودندونشوکه نمیشمرن ولی بدونن خیلیلع اشق ماه عسل هستن پس لطف کنن روحیه جوونای باانگیزمونوخراب نکنن.ماه عسل عالیه حرف نداره بااجرای اقای علیخانی گل بارون میشه واقعاممنونم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*