خانه » آخرین اخبار » آخرین اخبار سیاسی » صادق خرازی:قدرت ایران، طرفهای غربی را وادار به کوتاه آمدن کرد

صادق خرازی:قدرت ایران، طرفهای غربی را وادار به کوتاه آمدن کرد

صادق خرازی:قدرت ایران، طرفهای غربی را وادار به کوتاه آمدن کرد

صادق خرازی کارشناس مسائل بین الملل ، جمع بندی بدست آمده در مذاکرات را نتیجه تنها مربوط به دوره کنونی ندانست واین موفقیت تاریخی را نتیجه یک دوره دوازده ساله دانست .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، صادق خرازی کارشناس مسائل بین الملل در ویژه برنامه شبکه خبر، نقش مقاومت مردم و دولت ها و هدایت رهبری و حضور نخبگان سیاسی را در دوره های مختلف در گروه های مذاکره کننده ایرانی در کسب این موفقیت تاریخی موثر خواند .

صادق خرازی : موفقیت در مذاکرات هسته ای نتیجه دوازده سال تلاش

وی با اشاره به نقش ارزنده دیپلمات های کشورمان، این موفقیت را عامل عنصر ایرانی قدرتمند دانست . وی همچنین با اشاره به تلاش ناکام رسانه های غرب برای ورود ایران به جنگ نیابتی و جنگ روانی دستیابی به جمع بندی هسته ای را مهمترین دستاورد دولت آمریکا در دو دوره گذشته دانست . صادق خرازی تحقیق و توسعه به ویژه در مسائل هسته ای را حق ملت ایران دانست و تاکید کرد ما نمی توانیم توافقی انجام دهیم که متضمن پیشرفت ملت ایران نباشد . وی یکی از علت های کوتاه آمدن غرب در برابر ملت ایران را قدرت منطقه ای ایران دانست . وی این قدرت را نیز ناشی از سیاست خارجی و خاور میانه ای ایران با هدایت رهبر معظم انقلاب دانست که قدرت بازدارندگی ایران را به اوج رسانده است .

صادق خرازی:قدرت ایران، طرفهای غربی را وادار به کوتاه آمدن کرد – شبکه خبر

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*